x

Turite klausimų?    +37067930875

Blog'as

Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš mūsų tenka rytais ilgiau pasukti galvą - ką gi šiandien apsirengti. Ir net jei iš ryto lepina saulutė, negali būti tikra, kad vakaras bus toks pat šiltas ir tave, apsirengusią lengvą suknelę, neužklups stiprus vejas ir lietus.

Todėl mūsų komanda parinko tau kelis stilingus įvaizdžius, kurie kaip niekada tiks mūsų nenuspėjamai vasarai:

dzinsai skinny bordine
1."City girl" arba "Miestietė"

Mėgstamiausi džinsai, paprasti marškinėliai ir, jau nepakeičiama klasika tapusia, rokeriško stiliaus striukė - šį moteris pasiruošusi bet kam. Neveltui visi supermodeliai taip mėgsta būtent toki drabužių derinį, nes pasirinkus tinkamą avalynę, bei aksesuarus, toks įvaizdis tiks ir linksmam vakarui su draugais, ir pasimatymui ir paprasčiausiam pasivaikščiojimui iki parduotuvės.


dzinsai simona2. "Nepataisoma romantikė"

Ryški laisvalaikio suknelė ir stambaus mezgimo kardiganas - jauku, patogu ir vasariška. Rinkis šviesius, pastelinius atspalvius, jei nori labiau pabrėžti moteriškumą arba sodrius, monochrominius ryškesniam įvaizdžiui. Priderinus žemakulnius ar sportbačius, jauskis patogiai važiuodama į gamtą ir tvarkydama kasdieninius reikalus, o pasirinkus avalynę aukštesnę pakulnę akimirksniu busi pasiruošusi ir romantiškam pasivaikščiojimui po vakarinį miestą.


dzinsai tanina3. "Sporto fanė"

Sportinio tipo laisvalaikio kostiumėlis - tikrai nepakeičiamas vasaros drabužis. Žinoma, dalykiniam įvaizdžiui arba darbo pokalbiui jis vargu ar tiks, bet pasivaikščiojimams, atostogoms, iškilom su draugais ir tiesiog patogiam kasdieniniam įvaizdžiui tai tavo geriausias draugas. Ypač kad jau kelis metus iš eilės garsus mados namai drąsiai skelbia "Sportinė apranga - ne tik sporto salei" ir siūlo tikrai išskirtinius sportinio stiliaus drabužių sprendimus.


Tikimės mūsų parinkti derinukai tau patiks, tačiau, nesvarbu kurį iš jų pasirinksi, nepamiršk svarbiausio akcento - plačios ir nuoširdžios šypsenos. Nes visgi vasara :)

Su meilė,
Kyra.lt

Kontaktai

Užsakymus priimame:
 Tel.: +37067930875

Darbo laikas:
I - V, 11.00 - 19.00 val.

El.paštas: info@kyra.lt

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį dabar ir gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!