Bendros sąlygos

 

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo ar gavimo dienos Jūs galite įsigytą prekę:

1. Pakeisti į kitą dydį.

2. Pakeisti į kitą prekę.

3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

*Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pristatymo kaina, bei Jūsų patirtos siuntimo išlaidos grąžinant prekę nėra padengiamos.

 

Pirkėjas norėdamas pakeisti arba grąžinti prekes turi laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota į originalią dežutę, kad nebūtų pažeista transportavimo metu, grąžinama su visais priedais, originali batų dežutė taip pat neturi būti sugadinta, apklijuota lipnia juosta ar naudojama kaip siuntimo pakuotė..

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos ( nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt ).

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Daugiau informacijos apie Kyra.lt prekių grąžinimo ir keitimo taisykles rasite skiltelyje taisyklės.

 

Prekių keitimas

 

Norėdamas pakeisti prekę, Pirkėjas turi užpildyti prekių keitimo formą.

Kai tik Pirkėjas užpildo ir pateikia prekių keitimo formą, jam automatiškai atsiunčiamas laiškas su tiksliu adresu keitimui, bei kita reikalinga informacija, į Pirkėjo nurodytą el.pašto dėžutę. ( Jei užpildžius formą, negavote automatinio pranešimo į savo el.pašto dėžutę, prašome patikrinkite "Reklamos" ir "Spam" dėžutes arba susisiekite su mumis el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar tel. +37067930875 ).

Prekių keitimas vykdomas tik per Lietuvos Paštą arba LP Express terminalus ( paštomatus ).

Pirkėjas, išsiuntęs keičiamą prekę, turi informuoti apie tai Pardavėją el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., bei būtinai nurodyti išsiųstos siuntos registracijos numerį. Nenurodžius siuntos numerio, keitimo apdorojimas gali užtrukti ilgiau.

Pardavėjas įsipareigoja per 1 darbo dieną nuo keičiamų prekių gavimo įsitikinti, kad grąžinama prekė atitinka visus keitimo kriterijus ( t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės... ) ir, jei prekė atitinka visus keitimo kriterijus, išsiųsti Pirkėjui jo pageidaujamą prekę keitimui.

Prekė keitimui išsiunčiama Pirkėjui nemokamai. Pirkėjo patirtos siuntimo išlaidos grąžinant prekę nėra padengiamos.

Jei keičiama prekė neatitinka keitimo reikalavimų, ji yra grąžinama atgal Pirkėjui per Lietuvos Paštą arba į artimiausią LP Express terminalą, prieš tai informuojant Pirkėją el.paštu. Už tokios prekės siuntimą atgal pirkėjui, Kyra.lt pasilieka teisę reikalauti nuostolių ir siuntimo išlaidų padengimo.


Pildyti prekių keitimo formą