x

Turite klausimų?    +37067930875

NEMOKAMAS pristatymas jau nuo 25 € su Lietuvos paštu!

Apmokėtus užsakymus iki 16 val. išsiunčiame tą pačią darbo dieną!

Pristatymo informacija

Visi pristatymo būdai Lietuvoje

Atkreipkite dėmesį, kad prekių pristatymo terminas Lietuvos teritorijoje yra tik 1-3 darbo dienos. Sutrikus LPexpress ar pašto veiklai, bei švenčių dienomis, pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, iki 5 darbo dienų.

Paštu registruota pirmenybinė siunta
 • Pristatymo kaina Lietuvoje 1.69 €. Perkant už 25 € ar daugiau, pristatymas yra nemokamas. Pristatymo trukmė: 2 - 3 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo.
 • Siuntos iki 2 kg pristatomos į namus arba biurą. Jei pašto darbuotojas neranda gavėjo yra paliekamas pranešimo lapelis, su kuriuo siuntą atsiimsite savo pašto skyriuje.
 • Visi užsakymai yra siunčiami registruotu būdu. Užsakymas išsiunčiamas tą pačią ar sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymo statusui pasikeitus į išsiųstą, Jūs būsite informuoti el.laišku į Jūsų nurodytą el.pašto dėžutę. Jame rasite visą Jums reikalingą informaciją. Taip pat prisijungę prie savo profilio, užsakymo peržiūroje galėsite sekti savo siuntinį su siuntos numerio pagalba. Jums tereikia spustelėti ant siuntos numerio arba tiesiog įvesti jį į post.lt paieškos sistemą.
LPexpress kurjeris
 • Pristatymo kaina Lietuvoje 2.99 €. Perkant už 60 € ar daugiau, pristatymas yra nemokamas. Pristatymo trukmė: 1 - 2 darbo dienos.
 • Užsakymas bus pristatytas kurjeriu Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Užsakymas išsiunčiamas tą pačią ar sekančią darbo dieną. Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus el. paštu. Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučių arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.
 • Jeigu pasirinkote apmokėjimo grynais kurjeriui pristatymo metu būdą, prašome kurjeriui pristačius prekes turėti tikslią grynųjų pinigų sumą užsakymui apmokėti.
LPexpress terminalai
 • Pristatymo kaina Lietuvoje 1.99 €. Pristatymo trukmė: 1 - 2 darbo dienos.
 • Tai net 80 savitarnos terminalo tinklas, esantis 41 Lietuvos miestuose. Lpexpress paštomatų sąrašą galite pažiūrėti čia.
 • Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
 • Jokių eilių! LP EXPRESS 24 savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu.

Pastaba! Jeigu užsakymo metu nenurodysite paštomato, mes savo ruoštu išrinksime Jums artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą adresą!

 

 Visi pristatymo būdai Europoje

 Atkreipkite dėmesį, kad prekių pristatymo terminas Europoje yra tik 3-7 darbo dienos. Sutrikus Pašto veiklai, bei švenčių dienomis, pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, iki 10 darbo dienų.

Pristatymas Europos sąjungos šalyse
 • Pristatymo kaina Europoje 5.49 €.
 • Pristatymo trukmė: 3 - 7 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo.

Kontaktai

Užsakymus priimame:
 Tel.: +37067930875

Darbo laikas:
I - V, 11.00 - 19.00 val.

El.paštas: info@kyra.lt

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį dabar ir gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!