Kyra birželio 1, 2020 0 0

Vasara jau čia!

Kai saulutė lepina mus vis dažniau, orai vis šiltėja, o iki tikros vasaros liko tik kelios dienos -
pats laikas apgalvoti savo vasarinį įvaizdį. Kyra.lt su džiaugsmu pristato Jums naują, šiais metais ypatingai madingą, sportinio-laisvalaikio stiliaus drabužių kolekciją, kuri padės Jums atrodyti šiuolaikiškai ir stilingai, bei padovanos taip mūsų visų troškiamą komforto jausmą.

Kyra kovo 22, 2018 5 1

Labas, pavasari!

Nors kalendorinis pavasaris prasidėjo jau prieš pora savaičių, bet žiemiški orai traukiasi dar labai labai nenoriai, kartais dar net paspaudžia šaltukas ir mes vis ištraukiame iš spintų jau šiek tiek pabodusius per ilgą žiemą megztinius... Tačiau tai šen, tai ten jau pradėjo tirpti sniegas, vis dažniau pro debesis išlenda vienas kitas šiltas saulutės spindulys ir net ore tvyro tas ypatingas kvapas - ateina pavasaris.

Kyra kovo 19, 2018 1 0

Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!

Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš mūsų tenka rytais ilgiau pasukti galvą - ką gi šiandien apsirengti. Ir net jei iš ryto lepina saulutė, negali būti tikra, kad vakaras bus toks pat šiltas ir tave, apsirengusią lengvą suknelę, neužklups stiprus vėjas ar lietus.

Kyra kovo 10, 2018 1 0

Tobulų džinsų paslaptis

Džinsai - nepakeičiama šiuolaikinės moters garderobo dalis. Tai lyg stebuklinga lazdelė, visada padedanti, kai nežinai ką apsirengti. Kažkada sukurti kaip darbo apranga, šiais laikais džinsai karaliauja mados pasaulyje. Sukurti įvairiausi stiliai ir modeliai, tai gi drąsiai galima teigti, kad džinsai - tai drabužis, tinkantis bet kur ir bet kada. Tačiau nuostabiausia tai, kad džinsai tinka ir bet kuriai moteriai - tereikia išsirinkti tinkančius būtent Jūsų figūros tipui!

Kyra vasario 17, 2018 1 1

Suknelės internetu - kaip neapsirikti?

Turbūt kiekvienai iš mūsų pagalvojus apie naują pirkinį mūsų moteriškam džiaugsmui, pirma mintis būtų - nauja suknelė. Ir tikrai, nors ir ant kiek gyliai į mūsų garderobą įlindo ir kelnės, ir džinsai, kaip mes bemylėtumėme džemperius, marškinėlius ar megztinius, suknelė lieka vienu svarbiausiu mūsų drabužiu, nes dar nuo senųjų laikų sakoma, kad su teisinga suknele moteris gali užkariauti nors ir visą pasaulį.

Kyra sausio 20, 2018 1 0

Sportinė apranga

Jau senai ne paslaptis, kad kelias tobulo kūno link susideda iš tinkamos mitybos ir reguliaraus sporto. Iš visų informacinių šaltinių mes pastoviai gauname didelį kiekį žinių apie sveikos mitybos principus, įvairiausius super pratimus, sėkmės istorijas ir treniruočių programas. Ir lyg tai turėtų būti visai nesunku pradėti kelią link savo svajonių kūno, tačiau kaip dažnai mes vis atidedame tai rytojui ir vis trūksta kažkokio "spyrio", kuris paskatintų mus pradėti sportuoti.

Kyra liepos 20, 2017 1 0

Laisvalaikio suknelė - meilė iš pirmo žvilgsnio!

Šių metų vasara yra ypatingai dosni saulėtomis dienomis, bei gerais orais. Saulutė kviečia mus iš namų, pasilepinti šiltais saulės spinduliais, bei pasigrožėti vasariška gamta. Todėl dažnai iš mūsų kyla noras pasipuošti ir atrodyti taip pat gražiai ir spalvingai, kaip šių metų vasara. Tačiau kaip geriausiai suderinti norą pasipuošti su patogumų? Atsakymas vienas - laisvalaikio suknelė.