Labas, pavasari!
Parašė · kovo 22, 2018
1 3927

Nors kalendorinis pavasaris prasidėjo jau prieš pora savaičių, bet žiemiški orai traukiasi dar labai labai nenoriai, kartais dar net paspaudžia šaltukas ir mes vis ištraukiame iš spintų jau šiek tiek pabodusius per ilgą žiemą megztinius... Tačiau tai šen, tai ten jau pradėjo tirpti sniegas, vis dažniau pro debesis išlenda vienas kitas šiltas saulutės spindulys ir net ore tvyro tas ypatingas kvapas - ateina pavasaris.

Turbūt nerastume kito tokio metų laiko, kai taip stipriai norisi atsinaujint. Pamažu atsibundanti po ilgo miego gamta džiugina akis ir sielą, tiesiog reikalauja naujovių ir pokyčių. Kartu su pirmosiomis gėlėmis, pražystame ir mes - keičiame šukuosenas, užsirašome į naujus mokymų kursus, pradedame sportuoti ir sveikiau maitintis bei pagaliau slepiame tuos niūrius tamsius drabužius kuo giliau į spintą, nes pavasarį karaliauja JOS - Spalvos!

"Instagram" Trend'as

Jau ne pirmus metus pavasario kolekcijose yra daugybė sportinio stiliaus drabužių. Šiais metais ypatingai sparčiai populiarėjantis socialinio tinklo "Instagram" trend'as - veliūriniai arba velvetiniai laisvalaikio kostiumėliai. Ryškių spalvų, ypatingai švelnūs ir patogūs, jie greitai užkariavo sau vietą visų fashion'istų ir mados mylėtojų širdyse bei spintose. Nesiginčysime, tai tikrai puikus pasirinkimas pavasariniam garderobo atnaujinimui, kuris išgelbės rytais nuo ilgų svarstymų dėl aprangos. Protingai suderinus tokį kostiumėlį su skirtinga avalyne bei aksesuarais, jis gali tapti tavo kasdieniniu favoritu, laisvalaikio nepakeičiamuoju ir net išskirtiniu stileivišku "must-have". Drąsios ir kreatyvios soc.tinklų žvaigždutės, mados ikonos, blogerės ir influencer'ės derina tokius kostiumėlius net su aukštakulniais ir dalykinio stiliaus švarkais ir, sutikime, atrodo tikrai ispūdingai!

Velvet Girl
Moderni romantikė ar Retro klasika?

Tačiau dizaineriai džiugių žinių šiemet paruošė ne tik sportinio stiliaus mėgėjoms. Mados namų pavasario kolekcijose tiesiog karaliauja įvairios moteriškumo interpretacijos. Šių metų moteris - tai moderni romantikė, žavinga, elegantiška, švelni, besimėgaujanti gamtos dovanotu grožiu ir gracija, pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Stilių, siluetų, raštų ir faktūrų gausa suknelių kolekcijose leidžia kiekvienai išsirinkti būtent sau tinkantį įvaizdį nuo 6-ojo dešimtmėčio "retro" klasikos iki autentiškų naujojo moderno dizainų. Svarbiausias šio sezono reikalavimas - puošnumas ir taisyklių laužymas! Languoti raštai iš rudens-žiemos sezono pereina į pavasario-vasaros sezono madingiausius gėlių motyvus,ažūru bei nėriniais puoštos suknelės derinamos su sportbačiais ar kaubojiškais aulinukais, o žvyneliais, perlais bei blizgučiais spindintys drabužiai traukiami į kasdieninius įvaizdžius.

Romantikė
Style is something each of us already has, all we need to do is find it.
— Diane von Furstenberg, Mados dizainerė
Džinsai

Jau kurį laiką madingi aukšto liemens džinsai, kelnės ir sijonai neužleidžia savo pozicijų, atvirkščiai - juosmens dalis tik aukštėja. Negalime tuo nesidžiaugti - tokio pasiuvimo drabužiai akimirksniu pailgina kojas bei vizualiai prideda mažiausiai kelis centimetrus ūgio, todėl lieknina visą siluetą.

Kombinezonas, tai "Put & Go" drabužis

Kombinezonas Eva

Dar vienas puikus pasiūlymas šį sezoną - kombinezonas. Kombinezonas jau tapo nepakeičiama pavasario-vasaros garderobo detale, madinga ir gal net labiau įprasta bei patogesne suknelės versija šiuolaikinei moterei. Tai "put-and-go" drabužis, nereikalaujantis ilgų svarstymų dėl suderinamumo su kitomis aprangos detalėmis, nes tinka beveik prie visko, yra praktiškas ir universalus. Be to, šis pirkinys pravers tau tikrai ne vieną sezoną, nes kombinezonai jau ne pirmus metus pereina iš kolekcijos į kolekciją, tad drąsiai galima juos vadinti bazinio garderobo drabužiu

Kombinezonas Eva

Apskritai, šis pavasaris, ko gero, yra vienas iš liberaliausių dėl madingo įvaizdžio pasirinkimo, nes galima sakyti, kad madinga viskas. Svarbiausia, kad tai leistų Jums išreikšti save bei savo stilių, susikurti savo ypatingą ir įsimintiną įvaizdį, jaustis puikiai ir patraukliai. Šis sezonas yra skirtas moterims ir dėl moterų, todėl eksperimentuokite, atskleiskite savo vidinį "Aš" ir žydėkite, žydėkite!

Nuostabiausio ir nepakartojamo Jums pavasario!

Su meile,

Kyra

Dalintis:
Kyra

I always was a passionate dreamer, in love with fashion and style, that finally transformed in my job. Join me on the journey to the fashion world news, stories, shopping tips and secrets and get an inspiration to create your own unique look and style!

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Susiję įrašai
Vasara jau čia!
birželio 1, 2020
Vasara jau čia!
Kai saulutė lepina mus vis dažniau, orai vis šiltėja, o...
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
kovo 19, 2018
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš...
Tobulų džinsų paslaptis
kovo 10, 2018
Tobulų džinsų paslaptis
Džinsai - nepakeičiama šiuolaikinės moters garderobo dalis. Tai lyg stebuklinga...
1 komentaras
Vitalijus Tan
Vitalijus Tan
kovo 23, 2018

Puikus straipsnis!

Palikite komentarą
Šis laukelis nėra privalomas.