Laisvalaikio suknelė - meilė iš pirmo žvilgsnio!
Parašė · liepos 20, 2017
0 2444

Šių metų vasara yra ypatingai dosni saulėtomis dienomis, bei gerais orais. Saulutė kviečia mus iš namų, pasilepinti šiltais saulės spinduliais, bei pasigrožėti vasariška gamta. Todėl dažnai iš mūsų kyla noras pasipuošti ir atrodyti taip pat gražiai ir spalvingai, kaip šių metų vasara. Tačiau kaip geriausiai suderinti norą pasipuošti su patogumų? Atsakymas vienas - laisvalaikio suknelė.

Ryški ar pastelinių spalvų, laisvo ar prigludusio silueto, trumpa ar ilgesnė - laisvalaikio stiliaus suknelė tikrai taps puikų pirkinių vasaros sezonui. Kelių aksesuarų ir tinkamos avalynės pagalbą, tokią suknelė puikiai tiks ir dieniniam ir vakariniam vasariškam įvaizdžiui. Geriausių pasirinkimų taptų pagamintą iš natūralaus pluošto suknelė, kuri neerzins odos ir leis jai kvėpuoti karštomis vasaros dienomis. Atraskite savo tobulą laisvalaikio suknelę ir šią vasarą Jus niekada nekamuos klausimas "Ką apsirengti?".

Su meile,

Kyra

Dalintis:
Kyra

I always was a passionate dreamer, in love with fashion and style, that finally transformed in my job. Join me on the journey to the fashion world news, stories, shopping tips and secrets and get an inspiration to create your own unique look and style!

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Susiję įrašai
Vasara jau čia!
birželio 1, 2020
Vasara jau čia!
Kai saulutė lepina mus vis dažniau, orai vis šiltėja, o...
Labas, pavasari!
kovo 22, 2018
Labas, pavasari!
Nors kalendorinis pavasaris prasidėjo jau prieš pora savaičių, bet žiemiški...
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
kovo 19, 2018
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš...
Palikite komentarą
Šis laukelis nėra privalomas.