Sportinė apranga
Parašė · sausio 20, 2018
0 2535

Jau senai ne paslaptis, kad kelias tobulo kūno link susideda iš tinkamos mitybos ir reguliaraus sporto. Iš visų informacinių šaltinių mes pastoviai gauname didelį kiekį žinių apie sveikos mitybos principus, įvairiausius super pratimus, sėkmės istorijas ir treniruočių programas. Ir lyg tai turėtų būti visai nesunku pradėti kelią link savo svajonių kūno, tačiau kaip dažnai mes vis atidedame tai rytojui ir vis trūksta kažkokio "spyrio", kuris paskatintų mus pradėti sportuoti.

Pasidalinsime maža paslaptėle - tokių puikų "spyrių" gali tapti nauja sportinė apranga! Graži ir patogi, ji tiesiog kvies mus sportiniams iššūkiams, ir net nėra didelio skirtumo kas tai būtų - ar kūno linkius pabrėžiančios ryškios tamprės, ar laisvesnis sportinis kostiumėlis - toks pirkinys garantuotai pakels nuotaiką ir paskatins pradėti sportuoti, net ne tik dėl savęs, bet ir kad toks grožis nedulkėtų spintoje! O visi mes žinome, kad net ilgiausi keliai prasideda nuo pirmo žingsnio, ir kas gali žinoti, gal pirma treniruotė "dėl gražių tamprių" taps puikia naujo įpročio pradžia?

Su meile,

Kyra

Dalintis:
Kyra

I always was a passionate dreamer, in love with fashion and style, that finally transformed in my job. Join me on the journey to the fashion world news, stories, shopping tips and secrets and get an inspiration to create your own unique look and style!

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Susiję įrašai
Vasara jau čia!
birželio 1, 2020
Vasara jau čia!
Kai saulutė lepina mus vis dažniau, orai vis šiltėja, o...
Labas, pavasari!
kovo 22, 2018
Labas, pavasari!
Nors kalendorinis pavasaris prasidėjo jau prieš pora savaičių, bet žiemiški...
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
kovo 19, 2018
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš...
Palikite komentarą
Šis laukelis nėra privalomas.