Suknelės internetu - kaip neapsirikti?
Parašė · vasario 17, 2018
1 2325

Turbūt kiekvienai iš mūsų pagalvojus apie naują pirkinį mūsų moteriškam džiaugsmui, pirma mintis būtų - nauja suknelė. Ir tikrai, nors ir ant kiek gyliai į mūsų garderobą įlindo ir kelnės, ir džinsai, kaip mes bemylėtumėme džemperius, marškinėlius ar megztinius, suknelė lieka vienu svarbiausiu mūsų drabužiu, nes dar nuo senųjų laikų sakoma, kad su teisinga suknele moteris gali užkariauti nors ir visą pasaulį.

Tačiau, sutikite, šiuolaikinis gyvenimo ritmas tikrai neleidžia praleisti mums visą dieną visokiausiuose prekybos centruose ieškant tos vienintelės tobulos suknelės. Todėl į pagalbą mums ateina internetinės parduotuvės, kurių katalogus mes galime ramiai ir neskubėdamos vartyti geriant kavą iš ryto ar poilsiaudami po darbo vakare, ką jau kalbėti apie tai, kad skubiai nusipirkti reikiamą drabužį mes galime net gi stovint eilėje, per pietų pertrauką ar net naktį!

Online prekybą suteikia mums neribotas galimybes.

KYRA.LT

Be to, online prekyba suteikia mums galima sakyti neribotas galimybes, nes mums atidarytos viso pasaulio parduotuvės. Tačiau išsirinkti kartais ne taip ir lengva. Kaip dažnai mes liekame nusivylę dėl netikusio dydžio, per vėlai atėjusio užsakymo, ar net blogos kokybės. Todėl šiandien mūsų Kyra.lt komanda norėtų pasidalinti su jumis keletais patarimais ir gudrybėmis, kaip geriausiai išsirinkti ir nusipirkti suknelę ar bet kokį kitą drabužį internetu ir neapsirikti. Taigi, suknelės internetu - kaip neapsirikti?

1. Visada atkreipkite dėmesį į išmatavimų lentelę, jeigu ji yra nurodyta.

Labai dažnai el.parduotuvėje yra prekiaujama skirtingų gamintojų drabužiais, todėl, sakykime, gamintojo A suknelės XL dydžio išmatavimai gali skirtis nuo gamintojo B tokio pat dydžio suknelės. Ir gerai jeigu skiriasi nedaug, bet net ir keli centimetrai gali būti kritiški bendro vaizdo atžvilgiu. Todėl, netgi jeigu jus įpratę, kad visada perkate ir nešiojate L dydį, geriausiai visada užmesti akį į išmatavimų lentelę ir išsirinkti dydį pagal ją.

2. Atidžiai perskaitykite pristatymo ir grąžinimo sąlygas.

Dažniausiai visą reikiamą informaciją rasite puslapio apačioje - ten būna nuorodos "Apmokėjimas", "Pristatymas", "Grąžinimas" ir "Kontaktai". Susipažinus su parduotuvės taisyklėmis ir sąlygomis, jums bus kur kas paprasčiau išsirinkti ir tinkamą apmokėjimo ir pristatymo būdą, taip pat ir grąžinti ar pakeisti prekę, jei ji jums visgi netiks.

3. Komunikuokite su pardavėju.

Patikėkite, kiekviena sąžininga parduotuvė yra suinteresuota savo klientuose. Todėl jeigu jums kyla klausimų, abejojate dėl dydžio, likote nepatenkinti pirkiniu ar turite kažkokių nesklandumų su užsakymo formavimu - kontaktuokite! Parašykite el.laišką, paskambinkite telefonu - dažniausiai jums noriai padės ir atsakys į visus dominančius klausimus. Atskleisime paslaptį - galima netgi paprašyti nedidelės asmeninės nuolaidos ir greičiausiai jus tokią gausite :)
Tikimės, mūsų straipsnis jums nors kažkiek pagelbės ir padės tokioje nelengvoje užduotyje kaip tobulos suknelės paieška ir pirkimas internetu :)
Iki naujų pasimatymų!

Su meile,

Kyra.lt

Dalintis:
Kyra

I always was a passionate dreamer, in love with fashion and style, that finally transformed in my job. Join me on the journey to the fashion world news, stories, shopping tips and secrets and get an inspiration to create your own unique look and style!

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Susiję įrašai
Vasara jau čia!
birželio 1, 2020
Vasara jau čia!
Kai saulutė lepina mus vis dažniau, orai vis šiltėja, o...
Labas, pavasari!
kovo 22, 2018
Labas, pavasari!
Nors kalendorinis pavasaris prasidėjo jau prieš pora savaičių, bet žiemiški...
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
kovo 19, 2018
Top trys stilingi įvaizdžiai tavo vasarai!
Dėl šių metų vasaros ypatingai permainingų orų ne vienai iš...
1 komentaras
Milana
Milana
kovo 22, 2018

Manau perkant suknelę internetu sudėtinga neapsirikti, kadangi dydžiai gali būti mažinti, didinti ar kaip kitaip pakeisti. Be to, ir suknelė ją pasimatavus gali atrodyti visiškai kitaip nei nuotraukoje.

Palikite komentarą
Šis laukelis nėra privalomas.